BABSKIE MIEJSCE

Już jest! Miejsce przyjazne każdej kobieciei dziecku – Babskie Miejsce!

Niesamowicie kolorowe, relaksujące, zaskakujące miejsce w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego. Babskie Miejsce stworzone z myślą o kobietach, mamach i dzieciach. Miejsce, w którym  można się zrelaksować, poczytać książkę, gazetę, spotkać inne mamy, młode kobiety, wymienić się doświadczeniami dotyczącymi naszych pociech, wziąć udział w warsztatach tematycznych, zajęciach, zorganizować własną imprezę,babyshower czy urodziny dla dziecka.

Wszystkie aktywności w Babskim organizowane są w taki sposób by każda mama mogła mieć swoje maleństwo  zawsze przy boku (na miejscu wygodne siedziska, przewijak, miejsce do zabawy i odpoczynku). Miejsce spełnia również funkcję sklepu, także każda młoda mama, kobieta znajdzie zarówno coś dla siebie jak i dla swojej pociechy.

Zachęcam gorąco do odwiedzenia nas stacjonarnie przy ul. Sukiennej 52 w NDM (lokal na pierwszym piętrze, dostępne miejsce na wózki) przy lokalu ogromny darmowy plac-parking, dobry dojazd Jlub wirtualnie – na stronie: www.babskiemiejsce.pl

Dołącz do nas na Facebook’u