Opinie pacjentów

„Rozpoczęcie diety pod fachowym okiem dietetyka było jednym z noworocznych postanowień, po świąteczno-sylwestrowym „pójściu na całość” i osiągnięciu na wadze magicznej trzycyfrowej liczby:)  Pierwsze „miłe rozczarowanie” nastąpiło po otrzymaniu indywidualnego jadłospisu, poprzedzonego wnikliwym wywiadem dotyczącym nawyków żywieniowych, ulubionych potraw, rodzaju pracy, rozkładu dnia, aktywności fizycznej oraz możliwości przygotowywania posiłków. Okazało się bowiem, że dieta nie musi kojarzyć się z wyrzeczeniami, głodówką a zaproponowane potrawy są smaczne, zdrowe i łatwe w przygotowaniu. Wraz z kolejnymi dniami zmieniały się dotychczasowe nawyki żywieniowe. Tłuste, ciężkostrawne a zwłaszcza niezdrowe dania zastąpione zostały posiłkami lekkimi, bogatymi w witaminy i smacznymi. Warto nadmienić, że posiłki spożywane są dość często, w odstępie 2-3 godzin dzięki czemu diecie nie towarzyszy ciągłe uczucie głodu ale i przepełnienia. Również efekty diety przeszły najśmielsze oczekiwania. Waga spada regularnie, po miesiącu stosowania ubyło już ponad 10 kg (a teraz chyba o następne kilka), co daje motywację do dalszej pracy nad sobą.”

Michał z Nowego Dworu Mazowieckiego

 

„W momencie, kiedy waga pokazała mi 85kg i Pani doktor nastraszyła mnie cukrzycą postanowiłam schudnąć do  wagi ok 65kg. Samej jednak było ciężko dobierać sobie posiłki, a waga nie chciała pokazać mniej. Postanowiłam, więc udać się do Pani Iwony dietetyka, który ułoży mi dietę i jakoś mnie pokieruje w dalszej walce z nadwagą. Najpierw musiałam spisać to co jadłam przez kilka dni,został przeprowadzony dokładny wywiad żywieniowy,  a dopiero póżniej miałam ułożoną dietę. Najpierw chudłam bardzo dużo, bo 4kg na miesiąc a później już mniej bo wystąpiło zatrzymanie wagi, które spowolniło odchudzanie. Jednak dzięki silnej chęci schudnięcia i wsparciu Pani Iwony efekty zostały osiągnięte. Teraz ważę 64 kg i utrzymuje to od kilku miesięcy. Mam nadzieję,że już na zawsze.”

 Małgosia z Kroczewa

„Jestem bardzo zadowolony że zdecydowałem się na wizytę u Pani Iwony . Dzięki temu zmieniłem  swoje nawyki żywieniowe i w efekcie zrzuciłem prawie 30 kg . Zawsze mogłem liczyć wsparcie od Pani Iwony. Nigdy nie spodziewałem się takich efektów. Gorąco polecam.”

                                                                                                                               Łukasz 18 lat

 

1 komentarz

  1. Jestem zachwycona z efektów odchudzania z Panią Iwoną. Schudłam prawie 30 kilo i to była dla mnie wielka przyjemność, a nie męczarnia jakby to się mogło innym wydawać. Próbowałam się wcześniej sama odchudzać ale to nie przynosiło żadnych efektów. Pani Iwona nauczyła mnie jak prawidłowo się odżywiać. Zaczęłam jeść co 3h, dodatkowo ćwiczę i efekty są znakomite. Serdecznie polecam!

Dodaj komentarz